Kwiaciarnia Brzeg

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Brzeg

Poczta Kwiatowa ® - Brzeg - Wyślij kolorowe życzenia z dodatkiem kolorowych bukietów, które znajdziesz w kwiaciarni oznaczonej logo Poczta Kwiatowa ®.

Brzeg to miasto leżące nad Odrą, na skraju Równiny Grodkowskiej. Brzeg to miasto o bogatej historii. Na jego terenie znajduje się m.in. siedziba piastowskiego rodu – Zamek Książąt Brzeskich. Brzeg to także gratka dla miłośników przyrody, w mieście można znaleźć ponad 50 pomników przyrody.

Margaretki to popularne kwiaty, które coraz chętniej zwracają uwagę florystów i miłośników roślin. Ich wygląd można opisać jako “zwyczajny”, ale i bajkowy, ponieważ przypomina kwiaty, które pojawiają się w bajkach dla dzieci. Osiągająca do metra wysokości łodyga zakończona jest biało-żółtym kwiatostanem. Rośliny te nie są zbyt wymagające, lubią nasłonecznienie, więc są idealne do ogrodów skalnych. Najprostszym sposobem sadzenia Margaretek jest ich wysianie. Pamiętajmy jednak, że w tym wypadku kwiaty będą nas cieszyć dopiero po zimowaniu.

Poczta Kwiatowa ® - Brzeg - Radość z obdarowywania jest jeszcze większa, kiedy odbiorca nie spodziewa się kwiatowej przesyłki i jest zaskoczony miłą niespodzianką.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: