Kwiaciarnia Braniewo

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Braniewo

Poczta Kwiatowa ® - Braniewo - Kwiaty były inspiracją wielu pisarzy i poetów. Niech bukiety od Poczty Kwiatowej ® będą natchnieniem do wyrażenia słów miłości lub uznania.

Braniewo położone na Równinie Warmińskiej. Przez miejscowość przepływa rzeka Pasłęka. Miasto jest jednym z najstarszych w tych regionach, ponieważ powstało już w XIII wieku. Dodatkowo miało bardzo bogatą, ciekawą historię. Przebywając w Braniewie warto zobaczyć bazylikę św. Katarzyny, kaplicę św. Rocha, kościół św. Trójcy, cerkiew prawosławną.

Zawilec japoński lubi suche, słoneczne stanowiska. Nie będzie rósł jednak w zbitej i podmokłej glebie. Rośliny te sadzimy wiosną i wczesnym latem. Mimo, że Zawilce to dość mocne rośliny, młode Zawilce trzeba zabezpieczyć w przypadku jeszcze wiosennych przymrozków. Wystarczy wtedy okryć je na przykład suchymi liśćmi. Zawilec japoński lubi umiarkowaną wilgoć, dlatego zbędne jest obfite podlewanie. Należy jednak pamiętać, aby w przypadku upałów nie dopuścić do przesuszenia gleby.

Poczta Kwiatowa ® - Braniewo - Kwiaty to cuda natury, które ułożone przez naszych florystów w piękne bukiety sprawią radość obdarowanemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: