Kwiaciarnia Biskupiec

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Biskupiec

Poczta Kwiatowa ® - Biskupiec- Kwiaty to świetny pomysł na prezent dla bliskich osób, Jeśli chcesz sprawić niespodziankę i podarować coś wyjątkowego - złóż zamówienie w Poczcie Kwiatowej ®.

Biskupiec - miasto w powiecie olsztyńskim, położone w południowo-wschodniej części Warmii na Pojezierzu Olsztyńskim, nad rzeką Dymer.Zabytkami. W mieście są: dawny kościół ewangelicki pod wezwaniem błogosławionej Karoliny Kózkówny z lat 1846-1848, kościół pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela z XIV wieku, zespół kamieniczek znajdujących się przy ulicy Floriańskiej z XIX wieku, a także średniowieczny gotycki układ przestrzenny starego miasta.

Aromatyczna Mięta najlepiej rośnie posadzona w wilgotnej glebie, w półcieniu i słońcu. Jest łatwa w uprawie, wyrasta z rozłogów i nasion. Zdarza się, że nie zawsze możemy mieć “Miętę pod kontrolą”. Dlatego warto hodować ją w doniczce bez dna, w zagłębionej ziemi. Mięta to jedna z roślin całosezonowych. Stojąca na parapecie będzie wiecznie aromatyczną i zieloną rośliną.

Poczta Kwiatowa ® - Biskupiec - Nie mogło nas zabraknąć w tym mieście. Złóż zamówienie w partnerskich kwiaciarniach oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: