Bielsk Podlaski

Produkty dostępne w miejscowości Bielsk Podlaski

Poczta Kwiatowa ® - Bielsk Podlaski - W kalendarzu jest wiele dat, których nadejście daje powód do świętowania. Każde z nich to okazja, by sprawić niespodziankę bliskim osobom. Poczta Kwiatowa ® w swojej ofercie ma prezenty na okazje mniej i bardziej oficjalne.

Bielsk Podlaski położony jest na Równinie Bielskiej, nad rzeką Białą. Środowisko przyrodnicze tego miejsca wyróżnia się dużymi kompleksami leśnymi, dolinami rzek z czystą wodą oraz bogatym światem roślinnym i zwierzęcym.

Znaną atrakcją turystyczną są ogrody Keukenhof w Holandii. Corocznie na powierzchni ponad 30 hektarów można zachwycać się widokiem 7 mln kwiatów cebulowych Hiacyntów, Żonkili i oczywiście Tulipanów. Po ogrodach Keukenhof spacerują wszystkie narody świata podziwiając kwieciste łąki. Kwitnące pola można zwiedzać także na rowerze oraz na tzw. „cichych łodziach”, które są przyjazne dla środowiska.

Poczta Kwiatowa ® - Bielsk Podlaski - Szeroka oferta zestawów prezentowych sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a szybka wysyłka na pewno zaskoczy Waszych bliskich.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: