Kwiaciarnia Bielawa

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Bielawa

Poczta Kwiatowa ® - Bielawa - Kwiaty to świetny pomysł na prezent niezależnie od okazji. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę lub po prostu obdarować kogoś kwiatami - złóż zamówienie w Poczcie Kwiatowej ®.

Bielawa to urokliwe miasto, które zostało założone już w X wieku. Narodowy Instytut Dziedzictwa wpisał na listę zabytków kilka obiektów z tego miasta. Do najważniejszych należą: Stare Miasto, kościół par. pw. Nawiedzenia NMP, plebania, kamienny most na Nysie Kłodzkiej. Bielawa przyznało honorowe obywatelstwo wielu znanym osobistością.

Owoc chlebowca jest największym owocem na świecie, który posiada wiele właściwości zdrowotnych. Według niektórych, w smaku młody, niedojrzały owoc chlebowca podobny jest do drobiu, innych do pieczonego kasztana. Miąższ dojrzałego owocu ma barwę zielonożółtą i jego smak jest połączeniem słodyczy i ostrości. Ciekawostką jest, że owoce drzewa chlebowego zawierają mleczny sok w którym z kolei znajduje się kauczuk. Dawniej sok ten służył tubylcom do zalepiania szpar w ło­dziach.

Poczta Kwiatowa ® - Bielawa - Najpiękniejsze kwiaty można znaleźć wyłącznie w kwiaciarniach oznaczonych słynnym logiem Poczta Kwiatowa ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: