Kwiaciarnia Białogard

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Białogard

Poczta Kwiatowa ® - Białogard - Przekaż uczucia zaszyfrowane w pięknych bukietach, stworzonych przez florystów współpracujących z Pocztą Kwiatową ®. Podaruj wyjątkowy prezent już dziś.

Białogard – miasto województwa zachodniopomorskiego, położone nad rzekami Parsętą oraz Liśnicą na Równinie Białogardzkiej. Miejscami wartymi obejrzenia są gotycki kościół parafialny pod wezwaniem Narodzenia NMP z 1310 roku, pozostałości murów obronnych z przełomu XIV I XV wieku znajdujące się na ulicy Matejki, Ratusz oraz Rynek z pierwszej połowy XIX wieku.

Zatrwian to roślina, która w rodzimych stronach jest byliną. U nas natomiast uprawiana jest jako kwiat letni. W tym wpisie przybliżymy temat uprawy i pielęgnacji tej rośliny. Zatrwian w przypadku wyboru gleby nie jest wymagający. Będzie rósł praktycznie w każdej. Jednak najelpsze warunki stwarza podłoże piaszczysto-gliniaste. Zatrwian nie lubi wilgoci, dlatego podlewamy go sporadycznie, tylko w przypadku długotrwałej suszy. W przypadku Zatrwianu wrębnego pod koniec lata z roślin, które pozostały w ogrodzie możemy zebrać nasiona, by wysadzić je w przyszłym roku.

Poczta Kwiatowa ® - Białogard - Jaka jest idealna niespodzianka? My wiemy - bukiety od Poczty Kwiatowej ® dostarczone do domu Twojej ukochanej osoby.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: