Kwiaciarnia Biała Piska

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Biała Piska

Poczta Kwiatowa ® - Biała Piska - Nasze kwiaciarnie dołożą wszelkich starań, aby bukiet, który zamówisz dotarł na czas, a świeże kwiaty prezentowały się jak najładniej. Poczta Kwiatowa ® współpracuje tylko z najlepszymi florystami.

Biała Piska - miasto w powiecie piskim,powstało w 1428 roku na miejscu dawnej osady pruskiej Gayle. Jej nazwa pochodzi z języka staropruskiego. Osadzie Bialla nadano prawa miejskie 26 marca 1722 roku w Królewcu, zrobił to król pruski Fryderyk Wilhelm I.

“Dar Wenus”, “Roślina nieśmiertelności”, o czym mowa? Tak właśnie nazywano Aloes. Starożytni Egipcjanie, Sumerowie, Indianie znali Aloes i skutecznie wykorzystywali jego właściwości. Zapiski na temat tej rośliny można było znaleźć na glinianych tabliczkach, traktach i słynnych zapiskach greckiego zielarza Pedaniusa Dioscoridesa z Anazarby. Przez najdawniejszych użytkowników Aloes był uważany za mistyczną roślinę. którą można wyleczyć wiele chorób. W niektórych wzmiankach o tej roślinie można znaleźć, że “aloes miał wpływ na przebieg historii Europy. Dzięki niemu Arystoteles żyjący w I wieku przed Chrystusem podbił wyspę Sokotra na wschodnim wybrzeżu Afryki”.

Poczta Kwiatowa ® - Biała Piska - Róże, Tulipany, Gerbery, Eustomy - Ogromny wybór i jakość to znak rozpoznawczy Poczty Kwiatowej ®. Odwiedź nasze partnerskie kwiaciarnie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: