Kwiaciarnia Bartoszyce

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Bartoszyce

Poczta Kwiatowa ® - Bartoszyce - Bukiet powinien być odpowiedni do okazji i dopasowany do gustu obdarowywanej osoby. Poczta Kwiatowa ® wie, jak trafić w najbardziej wybredne i wysublimowane gusty.

Bartoszyce to miejscowość z bardzo długą i bogatą historią. Pierwsze wzmianki na temat jej powstania pochodzą z XIII wieku. Miejscowość ma bardzo ciekawe położenie geograficzne, ponieważ leży po obu stronach rzeki Łyny. W Bartoszycach znajduje się także wiele zabytków. Mowa m.in. o Starym Mieście, Bramie Lidzbarskiej. Niewątpliwą atrakcją jest także Park Elizabeth usytuowany u podnóża góry zamkowej.

Znamy ją głównie jako aromatyczną przyprawę, która dodajemy do wielku wypieków cukierniczych. Ale mało kto wie, że Wanilia, bo o niej mowa należy do rodziny storczykowatych. Ta jedna z najdroższych przypraw na świecie rośnie dziko w strefach tropikalnych. Wanilia ma smak słodko-korzenny. Dojrzałe laski Wanilii, mają ciemnozielony kolor i wcale nie mają aromatu. Aby go uzyskać poddawane są tzw. obróbkom suszenia i “pocenia się”. Zabiegi te trwają ok pół roku, a kończą się, kiedy laska Wanilii będzie miała czarną barwę.

Poczta Kwiatowa ® - Bartoszyce - W naszych katalogach można znaleźć inspirowane najnowszymi trendami we florystyce piękne bukiety.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: