Kwiaciarnia Andrychów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Andrychów

Poczta Kwiatowa ® - Andrychów - Na mieszkańców tego miasta czekają kwiaciarnie oznaczone logiem Poczta Kwiatowa ®. Współpracujący z nami floryści stworzą dla Ciebie wyjątkową kompozycję.

Andrychów to miasto bardzo dobrze rozwinięte jako ośrodek turystyczny i agroturystyczny. Turyści w głównej mierze decydują się na odwiedzenie miejscowości ze względu na Beskid Andrychowski, Starówkę andrychowską i liczne szlaki turystyczne. Fani sportu mogą w mieście uprawić m.in.: siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę, sztuki walki, jazdę konną.

Trochę egzotyki w domu - czemu nie? Jedną z ciekawszych roślin egzotycznych uprawianych doniczkach jest Granat właściwy. Roślina ta ma bogatą historię. Pierwsze zapiski pochodzą z Sumeru sprzed ponad 3000 lat p.n.e. Ze względu na klimat nie jest możliwa uprawa rośliny w gruncie, za to prawidłowa pielęgnacja Granatu w doniczce sprawi, że roślina będzie kwitła i zaowocuje. Granaty pochodzą z południowej Europy, w naturze osiągają ok 4 m wysokości. Kwitną na biało, pomarańczowo lub czerwono. Z kolei ich owoce przypominające kształtem jabłka, a po przekrojeniu kuszą soczystymi, słodkimi czerwonymi “nasionkami”.

Poczta Kwiatowa ® -Andrychów - Podaruj bukiet pełen emocji, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: