Kwiaciarnia Zwoleń

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zwoleń

Poczta Kwiatowa ® - Zwoleń - Kwiaty są od wieków symbolem uwielbienia i wyrażania najskrytszych emocji. Podkreśl, co czujesz wysyłając bukiet od Poczty Kwiatowej ® bliskiej osobie.

Miasto Zwoleń położone jest w południowo - wschodniej części województwa mazowieckiego. Wszystkich turystów znajdujących się w tym regionie zachęcamy do odwiedzenia "Doliny Rzeki Zwolenki", czy zespołu parkowego w Strykowicach Górnych z zabytkowym drzewostanem.

Dynia, kiedyś w Polsce zwana banią ma bogatą historię, która sięga starożytności. Lukullus- słynny wódz (117–56 r. p.n.e.) podawał na swoich ucztach dynię w miodzie. W XV w. Dynia przypłynęła na statkach Kolumba, który w swoich zapiskach podkreślał fascynację ogromną rośliną. W Europie roślina ta była traktowana z dystansem, uważana była jako egzotyczna ciekawostka. “Oswajanie z Dynią” trwało ok 100 lat, po tym czasie była ona uprawiana praktycznie w każdym kraju w Europie.

Poczta Kwiatowa ® - Zwoleń - Róże, Gerbery, a może Lilie? Jakie kwiaty pasują na tę wyjątkową okoliczność. Współpracujący z nami floryści doradzą i stworzą wyjątkowy bukiet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: