Kwiaciarnia Zawada

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zawada

Poczta Kwiatowa ® - Zawada - Poczta Kwiatowa ® razem z najlepszymi partnerskimi kwiaciarniami w mieście tworzy sieć profesjonalistów na rynku florystycznym. Sprawdź naszą aktualną ofertę.

Zawada to pełna uroku miejscowość położona w województwie małopolskim. Krajobraz i walory przyrodnicze zachęcając do aktywności zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Błękit, szafir, fiolet, odcienie różu i bieli to kolory, w których występuję Ostróżki, Te piękne kwiaty mają potężny, ale i elegancki wygląd. Idealnie nadają się do ogrodów w stylu angielskim, a także jako kwiat cięty. Ostróżki bardzo często wybierane są przy bukietach ślubnych, które podkreślą charakter zarówno romantycznej jak i nowoczesnej panny młodej. Idealnie komponują się z Różami, Mikołajkami,czy Piwoniami. Ostróżki utrzymują się ok tygodnia. Rośliny te można wykorzystywać do suchych kompozycji. Ostróżki można zasuszać w jasnym miejscu, ponieważ ładnie zachowują kolor.

Poczta Kwiatowa ® - Zawada - Wręczenie bukietu kwiatów to jeden z najwspanialszych i ponadczasowych pomysłów na prezent, którym można wyrazić więcej niż za pomocą słów. Zapraszamy do składania zamówień w naszych kwiaciarniach.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: