Kwiaciarnia Zalesie Górne

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zalesie Górne

Poczta Kwiatowa ® - Zalesie Górne - W każdej kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej ® można zamówić bukiet i przesłać do dowolnego miejsca na terenie całego kraju. Ponadto do każdej kompozycji można dołączyć bilecik ze specjalnymi życzeniami.

Zalesie Górne położone jest w powiecie piaseczyńskim. Jest znaną miejscowością letniskową znajdującą się na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zalesie Górne leży ok 30 km od centrum Warszawy, w której od lat odbywa się rozdanie nagród laureatom plebiscytu Róże Gali.

Róże Gali to jedno z najważniejszych wydarzeń towarzyskich roku. Ten coroczny plebiscyt w którym w określonych kategoriach wybierani są najważniejsi artyści poprzedniego roku. Kandydatów do konkursu zgłasza redakcja, natomiast zwycięzców wybierają czytelnicy pisma i członkowie kapituły złożonej z przedstawicieli świata kultury. Poczta Kwiatowa ® miała także swój udział w tej prestiżowej uroczystości. Nasi floryści byli odpowiedzialni za dekorację mównicy czerwonymi różami.

Poczta Kwiatowa ® - Zalesie Górne - Dostarczy piękny bukiet do dowolnego miejsca w Zalesiu Górnym, w całej Polsce i za granicą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: