Kwiaciarnia Zabierzów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Zabierzów

Poczta Kwiatowa ® - Zabierzów- Podaruj piękne kwiaty, wyjątkowe kosze delikatesowe i wiele innych. Sprawdź naszą najnowszą ofertę. Poczta Kwiatowa ® to ekspert w branży florystycznej.

Gmina Zabierzów jest jedną z największych gmin w Województwie Małopolskim. Zabierzów to miejsce o bogatej historii i malowniczych jurajskich krajobrazach. Okoliczne tereny, świeże powietrze, zabytki są atrakcją zarówno dla mieszkańców, jak i turystów,

Pitaja to egzotyczna roślina, która ma zwisające, mięsiste ramiona, zakończone w trakcie kwitnienia, białymi kwiatami. Ta niezwykła roślina owocuje ok 50 dni po zakwitnięciu. Przystosowana jest do życia w suchym klimacie, nawet kiedy temperatura osiąga ponad 40 stopni Celsjusza. Kwiaty Pitaji są duże, pachnące i kwitną tylko w nocy, dlatego też nazywane są popularnie „księżycowym kwiatem” lub „królową nocy”. Ciekawostką jest, że aby Pitaja obficiej rodziła owoce, jej plantacje są sztucznie doświetlanie.

Poczta Kwiatowa ® - Zabierzów - Obdaruj swoich bliskich wyjątkowymi upominkami. Uczcij rocznicę ślubu, urodziny, lub inną ważną dla Was uroczystość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: