Kwiaciarnia Ustroń

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ustroń

Poczta Kwiatowa ® - Ustroń - Kwiaty cięte są eleganckie i formalne, natomiast rośliny w doniczkach możemy wręczyć osobom bliskim. Poczta Kwiatowa ® oferuje zarówno piękne bukiety, jak i rośliny doniczkowe.

Ustroń to miasto z bogatą historią. Pierwsza wzmianka o Ustroniu pochodzi z aż 1305 r. i zapisana jest w Księdze Uposażeń Biskupów Wrocławskich. Ustroń to to znana miejscowość turystyczna i uzdrowiskowa, w którym możemy wypocząć w ośrodkach wczasowych i wypoczynkowych.

Fiołki to znane i lubiane rośliny. Ich mnogość gatunków sprawiła, że Fiołki znalazły zastosowanie w medycynie naturalnej, kuchni i oczywiście florystyce. Fiołki, które możemy spotkać w lasach to m.in. fiołek kosmaty i leśny. Intensywnie fioletowe kwiaty i piękny zapach to cechy charakterystyczne Fiołka Wonnego. Z kolei Fiołek Rogaty będzie idealny do naszych skalniaków. W ogrodach możemy uprawiać także odmianę labradorską i dłoniastą. Na polach, łąkach możemy spotkać Fiołka Polnego, którego kwiaty są dość drobne. Roślina dorasta do ok 20 cm. wysokości.

Poczta Kwiatowa ® - Ustroń - Każdy lubi niespodzianki, dlatego zamów kwiaty lub inny prezent, który mile zaskoczy Twoją bliską osobę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: