Kwiaciarnia Tułowice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Tułowice

Poczta Kwiatowa ® - Tułowice - Wiemy, że relacje biznesowe trzeba umacniać. Poczta Kwiatowa ® ma na to sposób. Eleganckie prezenty, kosze z najlepszymi produktami i ponadczasowe kwiatowe kompozycje

Gmina sa najmłodszą gminą województwa opolskiego, która powstała w 1992 roku. Dzięki niepowtarzalnemu położeniu geograficznemu Tułowice należą do atrakcyjnych miejsc, w sam raz na wypoczynek. Obszar gminy jest także nie lada atrakcją miłośników przyrody, ponieważ należy do obszaru chronionego Borów Niemodlińskich.

Orliczka kreteńska tworzy to idealne propozycja dla miłośników Paproci. Rośliny te mają ciekawy kształt, które tworzą wzniesione kępy. Liście orliczki mogą dorastać do 40 centymetrów wysokości. Liście składają się z dwóch rodzajów: mniejszych -płonnych i sztywno wzniesionych, które są zdecydowanie większe. Orliczka podobnie jak wszystkie Paprocie potrzebuje wilgoci i jasnych stanowisk. Chociaż znosi też cień, a nie toleruje bezpośredniego nasłonecznienia. Będzie się dobrze czuła w kuchni lub łazience.

Poczta Kwiatowa ® - Tułowice - Wszystkie osoby chcące sprawić nietuzinkową niespodziankę zapraszamy do odwiedzenia naszych partnerskich kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: