Kwiaciarnia Trzciel

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Trzciel

Poczta Kwiatowa ® - Trzciel - Prezenty na każdą okazję, kosze upominkowe, które świetnie sprawdzą się w relacjach biznesowych, piękne bukiety ucieszą każdą kobietę. Sprawdź ofertę Poczty Kwiatowej ®.

Trzciel to spokojna miejscowość położona we wschodniej części województwa lubuskiego,położone między jeziorami Młyńskim i Wielkim. Jego nazwa pochodzi od prasłowiańskiego wyrazu „trzcielina”, co wg Słownika Lindego oznaczało łodygę trzciny. Trzciel to idealne miejsce do wypoczynku, można tu zapomnieć choć na chwilę o zgiełku i hałasie. Każdy tu znajdzie tu coś dla siebie.

Jagoda, czarna jagoda, czernica to inna nazwa czarnej borówki. Roślina ta pochodzi z Europy i Ameryki Północnej i należy do rodziny borówkowatych. W klimacie umiarkowanym najczęściej można ją spotkać na wrzosowiskach i torfowiskach. Czarna borówka to niski, liściasty krzew. Jej gałązki są cienkie, kanciaste, z kolei kwiaty przypominają dzwonek w kolorze zielonkawo-różowym.Owoce tej rośliny znane są jako jeden z najstarszych leków przeciwbiegunkowych.

Poczta Kwiatowa ® - Trzciel - Kwiaciarnie oznaczone słynnym logo czekają na mieszkańców tego pełnego uroku miasta. Zapraszamy do naszej oferty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: