Kwiaciarnia Solec-Zdrój

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Solec-Zdrój

Poczta Kwiatowa ® - Solec-Zdrój - Kwiaty były inspiracją wielu pisarzy i poetów. Niech bukiety od Poczty Kwiatowej ® będą natchnieniem do miłosnego wyznania. Sprawdź co nowego przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Solec-Zdrój to uzdrowiskowa gmina województwa świętokrzyskiego, w której na kuracjuszy czeka 400 miejsc. Zasoby najlepszych wód siarczkowych w Europie, czyste środowisko sprawiają, że Solec-Zdrój tworzy niepowtarzalną atmosferę i sprzyjający klimat zarówno dla leczenia, jak i rekreacji. Będąc w tych okolicach warto odwiedzić także Stary park zdrojowy.

Cytron to roślina dorastająca do 4,5 metra. Jego liście są duże ciemnozielone zaokrąglone na końcach. Wszystkim, którzy chcą mieć tę roślinę w swoich ogrodach dedykujemy ten wpis. Cytron nie jest wymagający w hodowli. Może kwitnąć kilka razy w roku. Lubi umiarkowane warunki klimatyczne.Warto pamiętać jednak, że Cytron to wrażliwa na mróz roślina, która nie lubi dużych zmian temperatur. W Chinach i Japonii Cytron uprawiany jest w doniczkach jako roślina ozdobna.

Poczta Kwiatowa ® - Solec-Zdrój - Kwiaty to ponadczasowy pomysł na prezent. Podaruj jedną z naszych kompozycji bliskiej osobie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: