Kwiaciarnia Skała

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Skała

Poczta Kwiatowa ® - Skała - Bukiet kwiatów ma cieszyć przede wszystkim nasz zmysł estetyczny. Współpracujący z Pocztą Kwiatową floryście stworzą dla Ciebie wyjątkową kompozycję, która ucieszy odbiorcę.

Skała to niewielkie miasteczko o historii sięgającej średniowiecza, położone na obrzeżach Ojcowskiego Parku Narodowego. Skałą to miejsce, które jest atrakcyjne dla miłośników historii. Miasto zachowało zabytkowy układ urbanistyczny, z centralnie położonym Rynkiem i odbiegającymi uliczkami.

Pitaja od 3 do 6 razy do roku, w zależności od wielkości oraz panujących warunków. Z hektara uprawy można zebrać nawet 30 ton tych owoców. Roślina ta rodzi niezwykle urodziwe i smaczne owoce nazywane popularnie smoczymi. Jeden owoc ważyć może od 15 do 60 dag. Zazwyczaj Pitaję kojarzymy z różowej skórki i białego miąższu, ale na rynku dostępne są także inne odmiany. Pitaja z Kostaryki, która ma czerwoną skórkę i miąższ. Pitaja żółta z żółtą skórką i białym miąższem. Pitaja oprócz walorów smakowych, jest także bogata w wartości odżywcze.

Poczta Kwiatowa ® - Skała - Do tworzenia pięknych kompozycji wykorzystuje zawsze świeże kwiaty, które współgrają ze sobą kolorystycznie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: