Kwiaciarnia Serock

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Serock

Poczta Kwiatowa ® - Serock - Podaruj to, co najpiękniejsze - emocje ukryte w bukietach stworzonych przez florystów z Poczty Kwiatowej ®. Sprawdź ofertę w kwiaciarniach oznaczonych słynnym logo Poczty Kwiatowej ®.

Serock to urocza miejscowość położona nad Jeziorem Zegrzyńskim, opodal Warszawy.To miasto z długą historią, ponieważ w 2017 roku obchodzi 600 rocznicę uzyskania praw miejskich. Serock to także atrakcyjna miejscowość pod względem turystycznym. Jezioro, wiele szlaków rowerowych zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Dynia niewątpliwie kojarzy się nam z jesienią i Halloween. Jednak to przede wszystkim smaczny i bardzo zdrowy owoc, którego rodzina obejmuje ok 760 gatunków. Dynia zwyczajna jest rośliną płożącą, jej pędy mogą dorastać nawet do 12 m długości. Łodyga Dyni jest owłosiona i ma tzw. wąsy czepne. Cechą charakterystyczną tej rośliny jest rozbudowany, ale płytki system korzeniowy. Z kolei duże, żółte, ale bezwonne kwiaty Dyni można podziwiać od czerwca do września.

Poczta Kwiatowa ® - Serock - Kwiaty to ponadczasowy prezent, który pasuje na wszystkie okazje. Wyślij bukiet i spraw miłą niespodziankę. Zapraszamy do kwiaciarni Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: