Kwiaciarnia Rożnów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Rożnów

Poczta Kwiatowa ® - Rożnów- Współpracujący z nami floryści stawiają sobie wysokie wymagania. Naszym znakiem rozpoznawczym są szybka dostawa i zawsze świeże kwiaty pod wskazany adres.

Rożnów to miejscowość malowniczo położona, na terenie Pogórza Rożnowskiego, nad Jeziorem Rożnowskim. Jest to miejscowość atrakcyjna turystycznie, z wieloma zabytkami architektury. Należą do nich m.in. Ruiny zamku górnego w Rożnowie z XIV wieku, Klasycystyczny dwór Stadnickich z XIX wieku.

W północno-zachodnim Meksyku nazywają ją one „rzeczą, której owoc jest kwaśny”. O czym mowa? Właśnie o Pitaji. Skąd pochodzi ta roślina? Pochodzi z Meksyku i Ameryki Środkowej, ale uprawiany jest też w Azji Południowo-Wschodniej. To m.in. w Wietnamie, Malezji i Filipinach owoc Pitaji dostaniemy dosłownie wszędzie. W każdym, sklepie, czy na bazarze. Smoczy owoc można kupić w całości, ale coraz częściej pokrojony na kawałki i zapakowany. Pamiętajmy, aby zakupem sprawdzić, czy owoc jest miękki

Poczta Kwiatowa ® - Rożnów - Kwiaty od zawsze były symbolem miłości, szacunku i innych pozytywnych emocji. Wyraź swoje uczucia przesyłają bliskim bukiet od Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: