Kwiaciarnia Radzymin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Radzymin

Poczta Kwiatowa ® - Radzymin - Nasze bukiety to bardzo reprezentacyjny dodatek do różnego rodzaju uroczystości. Poczta Kwiatowa ® wie, jak podkreślić ważność urodzin, imienin, czy innych rocznic.

Radzymin położone jest w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, 20 km od Warszawy. Północny obszar miasta znajduje się w Dolinie Dolnego Bugu, zachodnia część leży na obszarze Kotliny Warszawskiej. Przez Radzymin przepływają rzeki: Bug, Rządza i Czarna.

Maki to bardzo wdzięczne rośliny. Nie są wymagające, dlatego każdemu nawet najmłodszemu amatorowi ogrodnictwa polecamy uprawę Maków. Rośliny te najlepiej rosną posadzone w przepuszczalnej i umiarkowanie suchej glebie. Maki lubią słońce, dlatego najlepiej będą czuły się właśnie w słonecznych stanowiskach. Ważną kwestią jest natomiast nawożenie substancjami organicznymi w okresie wiosennym. Maki są dość wysokimi roślinami, dlatego w niektórych przypadkach należy podpierać je. Jeśli chcemy, aby Maki rosły w towarzystwie innych kwiatów, dajmy im sporą przestrzeń na swobodne rozrastanie się.

Poczta Kwiatowa ® - Radzymin - Wszystkich mieszkańców miasta zapraszamy do naszych kwiaciarni, które wyróżniają się profesjonalnym podejściem do klienta

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: