Kwiaciarnia Przedbórz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Przedbórz

Poczta Kwiatowa ® - Przedbórz- Zapoznaj się z ofertą Poczty Kwiatowej ® i wybierz najpiękniejsze kwiaty na każdą okazję. Współpracujący z nami floryści doradzą i tworzą bukiet, który zapadnie w pamięci obdarowanej osobie.

Przedbórz to malowniczo położona miejscowość nad rzeką Pilicą, u podnóża Pasma Przedborsko-Małogoskiego. Jest to miasteczko o bogatej historii i ciekawych walorach historycznych i przyrodniczych. Pierwsza historyczna wzmianka o Przedborzu pochodzi z 1145 roku. Bogactwem Ziemi Przedborskiej są lasy, zajmujące ponad połowę jej powierzchni.

Kiwano pochodzi z tropikalnych rejonów kontynentu afrykańskiego, jest jednak możliwa uprawa tej egzotycznej rośliny w Polsce. W tym wpisie przedstawimy podstawowe zasady uprawy Kiwano. Kiwano należy do roślin jednorocznych, które kwitną obficie. na przełomie lipca i sierpnia. Roślina ta wymaga żyznych i przepuszczalnych gleb. Ważna jest także wilgotność podłoża, z kolei temperatura w ciągu dnia powinna wynosić około 25°C. Wysiewając Kwiano pamiętajmy, że najlepszą porą na ten zabieg jest koniec kwietnia.

Poczta Kwiatowa ® - Przedbórz - Skorzystaj z naszych usług, a odbiorca przesyłki będzie zachwycony Twoją niespodzianką.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: