Kwiaciarnia Nowy Targ

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Nowy Targ

Poczta Kwiatowa ® - Nowy Targ - Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres w Nowym Targu lub innych miastach w Polsce i zagranicą. Poczta Kwiatowa ® to lider w branży florystycznej.

Nowy Targ to malownicza stolica Podhala. Położona i w sercu rozległej Kotliny Orawsko - Nowotarskiej. Nowy Targ jest doskonałą bazą wypadową w Tatry, nad Jezioro Czorsztyńskie, na Babią Górę. W tradycję Nowego Targu wpisane są słynne jarmarki.

Gerbery jak każda roślina narażona jest na choroby i szkodniki. Ten wpis poświęcamy właśnie temu tematowi. Fytoftoroza gerbery jest jedną z najczęściej występujących chorób u tych roślin. Zakażona Gerbera więdnie, traci naturalny połysk i obumiera. Przyczyną może być m.in. zbyt niska temperatura podłoża. Biały nalot grzybni, który potem ciemnieje, jest objawem mączniaka prawdziwego. Kuracją w przypadku tej choroby jest izolacja i odpowiednie dawkowanie preparatów. Kiedy zauważamy na powierzchni liści ciemny nalot grzybni, przypominający sadze reagujemy - to sadzak, którego zwalczamy oczyszczaniem liści i także odpowiednimi substancjami,.

Poczta Kwiatowa ® - Nowy Targ - W swoim asortymencie ma świeże kwiaty, które podkreślą wagę każdej wyjątkowej uroczystości.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: