Kwiaciarnia Nawojowa

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Nawojowa

Poczta Kwiatowa ® - Nawojowa - Nasze kwiaciarnie tworzą piękne kompozycje, które zachwycają naszych Klientów. Sprawdź, co Poczta Kwiatowa ® ma w swoim asortymencie.

Nawojowa to gmina z długą i bogatą historią. Znawcy dziejów Polski, czas założenia Nawojowej lokują pomiędzy XIII, a XIV wiekiem. Oprócz walorów przyrodniczych, na turystów czeka wiele zabytków. Należą do nich m.in. Pałac Stadnickich w Nawojowej i Murowany kościół w Nawojowej z 1897 roku.

Smoczy owoc, nazywany jest też pitają i gruszką truskawkową. Jednak ten wpis poświęcimy na wyjaśnienie, skąd pochodzi jego smoczy przydomek? Według niektórych informacji, nazwa pochodzi od wnętrza owocu, który ma ziarna, przypominające łuski smocze. Ale ze Smoczym owocem wiąże się także pewna legenda, która pochodzi Ameryki Południowej. Według niej ludzie pochowali do ziemi, serce zabitego smoka. Rano w tym miejscu miał się pojawić krzew, na którym rosły właśnie “Smocze owoce”. Bez względu na pochodzenie i legendę, warto zajadać się tym egzotycznym owocem.

Poczta Kwiatowa ® - Nawojowa - Kwiaty to sprawdzony sposób,aby sprawdzić komuś niespodziankę. Wyślij kwiaty i spraw radość już dziś.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: