Kwiaciarnia Maków Mazowiecki

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Maków Mazowiecki

Poczta Kwiatowa ® - Maków Mazowiecki - Prawdziwe zadowolenie może sprawić jedynie prezent, który jest nieoczekiwany, a ofiarowany wyłącznie w jednym celu – by sprawić przyjemność.Kwiaty od Poczty Kwiatowej ® są podarunkiem, który mile zaskoczy każdego.

Maków Mazowiecki znajduje się nad rzeką Orzyc. Miasto współtworzy serce Polski – Mazowsze. Maków Mazowiecki jest dobrym miejscem do wypoczynku. Zalew zachęca do uprawiania sportów wodnych, turystyki i wędkarstwa.

Maki znane są od wieków. Mają wiele odmian, które różnią się między sobą kolorem, ale i przeznaczeniem. Do celów spożywczych najczęściej wykorzystywany jest Mak niebieski. W rogalach świętomarcińskich możemy zasmakować z kolei Maku białego. Pospolity Mak polny swoje zastosowanie znalazł w farmaceutyce i kosmetyce. Mak wschodni naturalnie kwitnie w Armenii, Persji i na Kaukazie. Natomiast Mak lekarski, którego warunki uprawy są regulowane prawnie i kontrolowane wykorzystuje się do produkcji morfiny. Ciekawą odmianą jest także Mak bezłodygowy, który imponuje pastelowymi kolorami.

Poczta Kwiatowa ® - Maków Mazowiecki - Wręczanie pięknych bukietów naszym odbiorcom to prawdziwa radość i przyjemność. Zapraszamy do naszych kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: