Kwiaciarnia Małogoszcz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Małogoszcz

Poczta Kwiatowa ® - Małogoszcz - Bukiety od Poczty Kwiatowej ® dostarczone są pod wskazany adres, tam gdzie znajduje się Twoja ukochana osoba. W naszej ofercie znajdziesz także wiele upominków i eleganckich koszy delikatesowych.

Gmina Małogoszcz rozciąga się w południowo – zachodniej części województwa świętokrzyskiego. Małogoszcz został założony w czasach wczesnopiastowskich jako osada na skrzyżowaniu szlaków handlowych. Turystów będący w tych okolicach zachęcamy do zwiedzania m.in. kościóła pw. Wniebowzięcia NMP wybudowanego w latach 1591–1595,

Cytron nazywany także ręką Buddy jest przedmiotem wierzeń ludowych. Mieszkańcy Indii oraz Chin traktują owoc Cytronu jako symbol bogactwa i dostatniego życia. Ciekawostką jest, że Cytron nazywany był przez Rzymian jabłkiem medyjskim. Zaś żydowskie księgi wspominały o nim już kilkaset lat przed naszą erą. Istniało także przekonanie, że Cydron “symbolizuje niezliczone atomy, będące nasionami, z których powstał wszechświat”.

Poczta Kwiatowa ® - Małogoszcz - Floryści współpracujący z Pocztą Kwiatową ® to prawdziwi eksperci, którzy stworzą wyjątkową kompozycję. Podaruj prezent, który będzie niezapomniany.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: