Kwiaciarnia Lipsko

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Lipsko

Poczta Kwiatowa ® - Lipsko - Podziękuj swoim najbliższym lub złóż gratulacje najlepszym przyjaciołom. Poczta Kwiatowa ® w swoim asortymencie ma kompozycje na każdą okazję.

Lipsko położona jest w południowo – wschodnim krańcu województwa mazowieckiego. Turystów będących w tej miejscowości zachęcamy do zwiedzania m.in. Daniszewa – parku podworskiego z przełomu XVIII i XIX w. Warta obejrzenia jest także Krępa Kościelna – kościół parafialny p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła.

Piórkówka japońska to roślina, która od lat gości w wielu polskich ogrodach. Ich cała ozdoba to oryginalne kwiatostany przypominające puchate piórka. Roślina tworzy zielone kępy wąskich liści, które obficie wydają pastelowe kwiatostany. W momencie kwitnienia, które rozpoczyna się w końcu lipca Piórkówka osiąga wysokość do 60- 80 cm. Mimo, że roślina ta kwitnie dosyć późno, może cieszyć się nią w ogrodzie aż do samej jesieni.Piórkówka dobrze wygląda w kompozycji z bylinami takimi jak astry i rudbekie.

Poczta Kwiatowa ® - Lipsko - Jeśli chcesz wysłać wyjątkowy bukiet do Lipska lub do dowolnego miejsca w kraju lub na świecie zapraszamy do punktu oznaczonego naszym logo Poczta Kwiatowa ®

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: