Kwiaciarnia Lipnica Murowana

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Lipnica Murowana

Poczta Kwiatowa ® - Lipnica Murowana - Dołącz do bukietu kwiatów życzenia, które zamieścimy na eleganckim bileciku. Poczta Kwiatowa ® dostarczy więcej niż kwiaty - dostarczy radość Twoim najbliższym.

Lipnica Murowana znajduje się na małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej. Miejscowość ta położona jest malowniczo wśród zalesionych wzgórz Pogórza Wiśnickiego. Obiektami wartymi uwagi są m.in. pomnik przyrody Kamienie Brodzińskiego, gotycki kościół parafialny pw. św. Andrzeja Apostoła, barokowy kościół pw. św. Szymona z Lipnicy z XVII wieku.

Ostróżki to piękne kwiaty, które pasują do sielskich kompozycji, ale i doskonale wyglądają w nowoczesnej aranżacji. Ostróżki to rośliny znajdujące się w większości w umiarkowanej strefie klimatycznej. Znaczna większość spośród nich jest zaliczana do bylin jednak można znaleźć także jednoroczne i dwuletnie. Cechą charakterystyczną Ostróżek są kształty w postaci strzelistych kwiatostanów, spora wysokość oraz intensywne Pisząc o tych roślinach, trzeba dodać, że są łatwe w uprawie.

Poczta Kwiatowa ® - Lipnica Murowana - Szybka dostawa, zawsze świeże kwiaty i wyjątkowa niespodzianka. Sprawdź naszą ofertę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: