Kwiaciarnia Klukowa Huta

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Klukowa Huta

Poczta Kwiatowa ® - Klukowa Huta - W każdej z kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej ® można znaleźć zawsze świeże kwiaty. Nasi floryści to prawdziwi mistrzowie, którzy ułożą z kwiatów niezwykłe kompozycje na każdą okazję.

Klukowa Huta położona jest na Pojezierzu Kaszubskim na obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Klimat, atmosfera i wiele atrakcji zachęcają do przyjazdu coraz to więcej turystów.

Liczi to drzewo, które dorasta nawet do 10 metrów wysokości. Liczi jest drzewem tropikalnym, którego środowiskiem naturalnym są Chiny. Cechą charakterystyczną jest pierzaste liście i zielonożółte kwiaty. Liczi słynie także ze swoich pysznych owoców. Aby prawidłowo rosło potrzebuje odpowiendich warunków. Po pierwsze i najważniejsze - dużo słońca i wysokiej wilgotności powietrza. Coraz częściej Liczi możemy spotkać w polskich domach. Niestety drzewko nie przetrwałoby naszej mroźnej zimy. Jedynym wyjściem jest zasadzenie Liczi w doniczce i trzymacie w domu, lub oranżerii.

Poczta Kwiatowa ® - Klukowa Huta - Kwiaty do dowolnego miejsca w kraju, a nawet na całym świecie możesz wysłać przy pomocy usług lidera branży florystycznej - Poczty Kwiatowej ®

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: