Kwiaciarnia Karczew

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Karczew

Poczta Kwiatowa ® - Karczew - Bukiet Róż, czy kolorowa mieszana kompozycja od Poczty Kwiatowej ® to propozycja, która może być podarowana na każdą okazję.
Karczew to miasto położone na prawym brzegu Wisły. Prawa miejsce Karczew otrzymał w 1548 roku, gdy Zygmunt Stary nadał mu prawa miejskie. Herb Karczewa przedstawia na czerwonych polu profil białego baranka z uniesioną przednią, prawą nogą. Nad nim natomiast znajduje się złota korona z dziewięcioma pałkami.
Ich intensywna czerwień ubarwia latem pola i łąki. O jakich kwiatach mowa? Oczywiście, to Maki. To skromne, ale pełne uroku rośliny, składające pojedynczej łodygi, kanciastej i lekko owłosione. Na łodydze mieszczą się czerwone kwiaty, składające się z czterech płatków. Maki to kwiaty szybko rosnące, które dorastają do metra wysokości. Maki z pewnością są roślinami, które ubarwią nasz ogród i podkreślą charakter każdej rabaty. Mimo, że z Mak kojarzy się czerwienią, można spotkać w uprawie również pomarańczowe, żółte i białe.
Poczta Kwiatowa ® - Karczew - Kwiaty to dar natury, który ozdabia i towarzyszy ludziom od początków ich historii. Podaruj kwiaty, które są ponadczasowym prezentem.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: