Kwiaciarnia Kłobuck

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kłobuck

Poczta Kwiatowa ® - Kłobuck - Nasze bukiety to małe dzieła sztuki, przygotowane z największą starannością. Współpraca wyłącznie z najlepszymi florystami w Polsce sprawia, że Poczta Kwiatowa ®. to lider branży florystycznej w Polsce.

Kłobuck leży w malowniczej krainie Jury Krakowsko-Wieluńskiej, w dolinach rzek Liswarty, Warty i Białej Okszy. W pobliżu miasta znajduje się rezerwat leśny Dębowa Góra. i rezerwat Zamczysko. Kłobuck jest także dobrze rozwiniętym miastem, które wspiera rozwój aglomeracji częstochowskiej.

Kwiaty i młode listki Fiołka z powodzeniem możemy dodawać do naszych potraw. W tym wpisie zaprezentujemy przepis z Fiołkiem w roli głównej.

Będziemy potrzebować:

2 litry płatków Fiołków wonnych
sok z cytryny
150 g cukru
0,5 litra wody
pół opakowania pektyny jabłkowej


Płatki, wodę i sok z cytryny miksujemy. Dodajemy cukier i pektynę. Następnie gotujemy na wolnym ogniu. Po ugotowaniu, przekładamy do wyparzonych słoiczków. Fiołki idelanie nadzadzą się także jako składnik na syrop lub pyszną galaretkę.

Poczta Kwiatowa ® - Kłobuck - Nie mogło nas zabraknąć w tym mieście. Nasze kwiaciarnie czekają z niecierpliwością na każdego, kto chce sprawić niespodziankę bliskim.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: