Kwiaciarnia Jurków

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Jurków

Poczta Kwiatowa ® - Jurków - Nasi pracownicy są prawdziwymi artystami, dla których kompozycja kwiatowa jest dziełem sztuki. Dzięki ich profesjonalizmowi, Poczta Kwiatowa ® może być liderem branży florystycznej.

Jurków to znajdująca się w Beskidzie Wyspowym miejscowość, Ze względu na położenie pomiędzy najwyższymi jego szczytami: Mogielicą, Łopieniem i Ćwilinem jest akraktycjnym miejscem dla turystów. Będą w Jurkowie nie można zapomnieć o zwiedzaniu drewnianego kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy z 1913 roku.

Pitaja zawiera wiele cennych składników. Jest m.in. bogatym źródłem fosforu i wapnia. Owoce Pitaji znalazły zastosowanie przede wszystkim w kuchni. Są jednak wartościowym elementem pielęgnacji skóry i włosów. Doskonale sprawdza się jako maseczka na zmarszczki oraz w przypadku zaczerwienienia skóry. Smoczy owoc jest także pomocy przy oparzeniach, ukoi i łagodzi podrażnione miejsca. Podobno sok z tego owocu ma nam pomóc uporać się z pierwszymi siwymi włosami.

Poczta Kwiatowa ® - Jurków - Miłość, radość, podziękowania, czy gratulacje. Wyraź je, wysyłając kwiaty do Jurkowa lub innej miejscowości na terenie kraju lub za granicę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: