Kwiaciarnia Gozdnica

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gozdnica

Poczta Kwiatowa ® - Gozdnica - Wśród naszych propozycji można znaleźć bukiety wykonane przez najlepszych florystów, eleganckie kosze upominkowe i wiele innych. Poczta Kwiatowa ® daje także możliwość dołączenia bileciku, którym na pewno zaskoczysz bliskich.

Gozdnica to miasto pełne uroku miasto w województwie lubuskim. Jedną z atrakcji dla turystów jest rezerwat przyrody „Żurawie Bagno" położony w Nadleśnictwie Wymiarki, który zajmuje powierz­chnię 42,07 ha. Obszar ten, tak mocno zróżnicowany pod względem flory. Na miłośników historii czekają m.in. szlak oficerów forsowania Nysy Łużyckiej, kościół ewangelicki z 1751 roku na cmentarzu,kościół parafialny pod wezwaniem Św. Wawrzyńca, barokowy młyn wodny.

Imbir dawniej był środkiem płatniczym na obszarze Morza Śródziemnego. Imbir był bardzo popularny w średniowiecznej Francji oraz Anglii. Obecnie jest nieodłącznym elementem kuchni. Jednak ma także zastosowanie w kosmetyce. Jego charakterystyczna ostrość i aromat świetnie nadaje się w walce z cellulitem. Właściwości rozgrzewające oraz pobudzające krążenie mają wpływ na “pomarańczową skórkę”. Linie rozgrzewające, które mają w składzie Imbir to przede wszystkim. olejki do kąpieli, balsamy do ciała i żele.

Poczta Kwiatowa ® - Gozdnica - Złóż zamówienie, podaj adres wysyłki, a my sprawimy, że niespodzianka zaskoczy odbiorcę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: