Kwiaciarnia Gorzkowice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gorzkowice

Poczta Kwiatowa ® - Gorzkowice - Daje możliwość.dołączenia bileciku z życzeniami, Zamów kwiaty z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce. Spraw miłą niespodziankę ukochanej osobie.

Gorzkowice położone są w południowej części powiatu piotrkowskiego. Przez miejscowość przebiega niewielka rzeka Prudka. Dla miłośników atrakcji hostroczych czekają m.in. fortalicja ziemna, XVII w oraz kościół par. pw. Najśw. Serca Pana Jezusa.

Najpopularniejsze są dwa gatunki Juki, które chętnie mamy w swoich ogrodach i domach to elephantipes i Juka włóknista. Juka słoniostopa naturalnie roślnie w Ameryce Środkowej i Meksyku. Dorasta do ok 15 m wysokości. Juka włóknista pochodzi z południowo-wschodnich stanów USA. Jest byliną, o atrakcyjnych liściach i kwiatach. Jej dzwonkowate, kremowe lub białe kwiaty kuszą swoim zapachem. Ze względu zawartość w korzeniach Juki włóknistej saponiny, była ona dawniej wykorzystywano do produkcji mydła. Obecnie włókno z liści Juki wykorzystywane jest do produkcji m.in. siatek i koszy.

Poczta Kwiatowa ® - Gorzkowice - Przekaż uczucia w kwitnącym stanie - to nasze motto. Róże, Gerbery, a może kosze delikatesowe? Jakie prezent wybierzesz dla bliksij osoby?

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: