Kwiaciarnia Działoszyce

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Działoszyce

Poczta Kwiatowa ® -Działoszyce - Bukiet z Róż, Storczyków, a może kompozycja przypominająca bukiet polnych kwiatów? Każda bukiet wykonany przez współpracujących z nami florystów będzie małym dziełem sztuki.

Pierwsza wzmianka o Działoszycach pochodzi z 1220 roku. Osada położona była na szlaku handlowym prowadzącym z Krakowa przez Skalbmierz i Wiślicę. Ciekawostką jest, że na terenie gminy Działoszyce odnaleziono pierwszy na świecie wizerunek pojazdu kołowego.

Durian to drzewo bardzo popularne w Indonezji, ale spotkać go można praktycznie w całej Południowo-Wschodniej Azji. Durian zaliczany jest czasem do rodziny malwowatych, a czasem do rodziny Bombacaceae, Durian osiąga wysokość nawet powyżej 40 metrów, a jego owoce mogą ważyć ok 4 kilogramów i mierzyć 40 centymetrów. Jego drewno jest wytrzymałe bardzo dekoracyjne, ale i lekkie. Dzięki temu wykorzystywane jest w meblarstwie i w produkcji egzotycznych podłóg.

Poczta Kwiatowa ® - Działoszyce - Kwiaty odzwierciedlają nasze uczucia. Są symbolem szacunku, przyjaźni, czy miłości. Podaruj te, które najpełniej oddają to, co czujesz. Zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej oferty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: