Kwiaciarnia Drzewica

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Drzewica

Poczta Kwiatowa ® - Drzewica - Zamów kwiaty do swojego miasta lub do innych miejsc w Polsce. Pokaż, że myślisz o bliskiej osobie, nawet będąc daleko. Poczta Kwiatowa ® to lider branży florystycznej .

Drzewica to miasto o bogatej, historycznej przeszłości. Miejscowość powstała na początku XIII wieku. Oprócz walorów przyrodniczych miejscowość może pochwalić się interesującymi zabytkami. Do najbardziej okazałych należą ruiny zbudowanego w stylu gotycko- renesansowym zamku warownego, i gotycki kościół parafialny p.w. św. Łukasza.

Otaczająca nas przyroda, mimo że piękna, może być dla człowieka czasami zagrożeniem. W tym wpisie przybliżymy jedno z nich. Jest nim pewne drzewo, rosnące w Parku Narodowym Everglades na Florydzie oraz na karaibskich wybrzeżach. Manchineel otrzymało także tytuł “drzewa śmierci”. Według Księgi Rekordów Guinnessa Manchineel jest najniebezpieczniejszym drzewem na świecie. Co dokładnie przyczynia się do tak niepochlebnego tytułu? Drzewo wytwarza sok, który sączy się z całej rośliny – kory, liści i owoców. “Kontakt” z drzewem powoduje rozległe oparzenia. Z kolei skosztowanie owoców skutkuje silnym zatruciem, który może doprowadzić do śmierci.

Poczta Kwiatowa ® - Drzewica - Współpracujący z nami floryści słyną z solidności i profesjonalnego podejścia do klienta. Każdy bukiet od Poczta Kwiatowa ® jest wyjątkowy i dopracowany.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: