Kwiaciarnia Cybinka

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Cybinka

Poczta Kwiatowa ® - Cybinka - Dzięki naszej firmie możesz sprawić niespodziankę wysyłając kwiaty z tajemniczym bilecikiem. Floryści z Poczty Kwiatowej ® to prawdziwi fachowcy w swojej branży.

Cybinka to urokliwa miejscowość, na terenie której znajduje się się rezerwat przyrody Młodno. Rezerwat to idealne miejsce do wypoczynku. Jego powierzchnia zajmuje 90 hektarów. Rezerwat to niezwykle ciekawe torfowisko niskie i przejściowe, które utworzyło się na miejscu zarośniętego jeziora. Na terenie Młoda można spotkać .żółwia błotnego, bobra oraz ptaki wodno-błotne

Imbir to jedna z najstarszych roślin, wykorzystywanych w kuchni, jak i w lecznictwie. Jest znany już od 3000 lat, a już 2700 lat p.n.e pojawiła się wzmianka o tej roślinie w księgach medycznych Chińczyków. Ciekawostką jest, że dopiero w XIII w. Arabowie dzięki swoim podróżom rozpowszechnili Imbir na tereny Afryki Wschodniej. Z kolei nad Morze Śródziemne trafił dzięki Fenicjanom. Imbir znany jest na całym świecie, uprawia się go masowo m.in.w Nigerii, Malezji, Japonii, Chinach, Indiach.

Poczta Kwiatowa ® - Cybinka - Dostarczy kwiaty do tego wyjątkowego miasta w kilka godzin. Zamów kwiaty już dziś i spraw niespodziankę swoim bliskim.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: