Kwiaciarnia Boleń

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Boleń

Poczta Kwiatowa ® - Boleń - W naszej kwiatowej ofercie można znaleźć bukiety wykonane przez najlepszych florystów - Poczta Kwiatowa ® daje także możliwość załączenia tajemniczego bileciku, którego treść układa się samemu.

Boleń to wieść położone w powiecie krakowskim. Miejscowość posiada długą historię, Pierwsze wzmianki o wsi Boleń pojawiają się w XVIII wieku.

Gerbery to kwiaty, które coraz częściej wpisują się w ślubne trendy. Przyszłe mężatki wybierają ten kwiat do swoich bukietów, wianków, butonierek oraz dekoracji kościołów i domów weselnych. Jasne, pastelowe Gerbery będą tworzyły klimat, subtelnej elegancji. Kolorowe Gerbery w towarzystwie innych kwiatów będą pełnym energii kontrastem od bieli panny młodej. Gerbery dobrze komponują się z dekoracjami m.in. perełkami, wstążkami i kryształkami. Gerbery to dość wytrzymałe kwiaty, które na stołach weselnych utrzymają świeżość przez całą uroczystość nawet w upał. Mogą być także doskonałą i oryginalną dekoracją tortów weselnych. Wstawione w małe słoiczki pojedyncze Gerbery podkreślą z kolei nowoczesność i minimalizm takżego wesela.

Poczta Kwiatowa ® - Boleń - Zamów kolorowy bukiet lub eleganckie Róże, a my sprawimy, że ten dzień będzie dla odbiorcy niezapomniany.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: