Kwiaciarnia Bisztynek

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Bisztynek

Poczta Kwiatowa ® Bisztynek - Jak obdarować bliskich wyjątkowym i oryginalnym prezentem? My wiemy, wybierz jeden z naszych bukietów, a Poczta Kwiatowa ® dostarczy pod wskazany adres.

Bisztynek to miasto na Warmii, które prawa miejskie uzyskało 30 kwietnia 1385. Niewątpliwie zabytkiem architektury w miasteczku jest Kościół pw. Św. Macieja i Przenajświętszej Krwi Chrystusa. Będąc w tym mieście, warto zwrócić uwagę na Bramę Lidzbarską.

Wszyscy dobrze znamy Miętę. Dodajemy ją deserów, latem pijemy z nią wodę, a także znamy jej medyczne zastosowanie. W tym wpisie przedstawimy ciekawostki, które dotyczą tej niezwykłej rośliny. Podania ludowe wspominają, że kiedyś Mięta, a dokładnie napar odganiał złe myśli. Z kolei jej gałązki tej rośliny umieszczone w łożu małżeńskim, miały zapewnić parze wierność. Mięta występuje także w mitach, jednym z nich jest opowieść o pięknej nimfie Menthei, która właśnie została przemieniona w tę roślinę. Mięta znana była także w antycznym Egipcie, jak i w Grecji i Rzymie

Poczta Kwiatowa ® Bisztynek - Podziel się swoimi uczuciami, zamów kwiaty, lub inne eleganckie upominki. Spraw wyjątkową niespodziankę z Pocztą Kwiatową ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: