Kwiaciarnia Błonie

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Błonie

Poczta Kwiatowa ® - Ostrołęka - Dostarczy piękne kwiaty do każdego zakątka Ostrołęki. W każdej z naszych partnerskich kwiaciarni oznaczonej logiem Poczty Kwiatowej ® można zamówić bukiety stworzone według najnowszych trendów.

Ostrołęka to miejsce, w którym można podziwiać nieskażoną naturalną przyrodę. Miasto położone jest na skraju Puszczy Zielonej, zajmującej powierzchnię około 68 tysięcy hektarów. Ostrołęckie tereny są także atrakcyjnym miejscem dla dzikiej zwierzyny i ptactwa.

Jednym z dzikich gatunków roślin, jakie coraz częściej zachwycają nie tylko miłośników florystyki jest Widliczka zwana Różą Jerychońską. Roślina ta przybyła do nas z Ameryki Północnej i Azji, gdzie jej naturalnym środowiskiem są obszary suche, pustynne. Róża Jerychońska swoją niezwykłość zawdzięcza dostosowaniu się do warunków, w których opady deszczu są niezwykle rzadkie. W czasie, kiedy brak jej wody przybiera kształt szarej kulki, którą wiatr łatwo przemieszcza. Kiedy dostanie wody, lub warunki będą korzystne ożywia się i zaczyna krzewić. Takie właściwości czynią z Róży Jerychońskiej jedną z łatwiejszych roślin, które można hodować w domu.

Poczta Kwiatowa ® - Ostrołęka - To dostawa wpisana w cenę kwiatów w dowolne miejsce w kraju i za granicą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: