Kwiaciarnia Alwernia

Poczta Kwiatowa ® - Alwernia - W każdej kwiaciarni oznaczonej logo Poczty Kwiatowej ® można znaleźć katalog z pięknymi bukietami. Zajrzyj do kwiaciarni i zamów wyjątkowe kwiaty dla bliskich.

Alwernia to nadwiślańska gmina, która może zachęcać każdego turystę pięknymi widokami z kompleksami leśnymi i zalewem wodnym "Skowronek". Każdego kto będzie w tych rejonach zachęcamy do spacerów i relaksu wśród wapiennych skałek jurajskich.

Rodzina ananasowatych obejmuje ok tysiąc gatunków. Jednym z jej przedstawicieli jest Echmea, która pochodzi z Ameryki Południowej. Roślina w Polsce uprawiana jest w doniczkach. Echmea jest niezwykle ozdobna jej rynienkowate liście kontrastują z kwiatostanem złożonym z fioletowych kwiatów właściwych. Echmea to egzotyczna piękność, która w naturze jest epifitem, występującym zazwyczaj na gałęziach drzew. Aby cieszyć się rośliną jak najdłużej warto zapewnić jej stanowiska ciepłe i widne. Roślina wymaga także utrzymania odpowiedniej wilgotności podłoża, którą dostosowujemy do temperatury.

Poczta Kwiatowa ® - Alwernia - Przygotowała specjalne bileciki dla osób, które chcą przekazać razem z bukietem kilka dodatkowych słów.

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Alwernia

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: