Kwiaciarnia Żytno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żytno

Poczta Kwiatowa ® - Żytno - Wysyłka bukietów pod wskazany adres to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą towarzyszyć bliskim w ważnym dla nich dniu. Zawsze świeże kwiaty i miłą obsługę można znaleźć w partnerskich kwiaciarni oznaczonych logiem Poczty Kwiatowej ®.

Gmina Żytno położona jest w południowo-zachodniej części powiatu radomszczańskiego. Wzmianki o tej miejscowości pochodzą z końca XII wieku. Dawniej Żytno to głównie tereny rolnicze. Obecnie to jeden z rejonów, który warto odwiedzić m.in. z powodu rezerwatu przyrody Dębowiec chroniącego naturalny grąd z lipą szerokolistną.

Lawenda to jedna z tych roślin, które pomogą wprowadzić do naszego ogrodu klimat prowansalskich pól. Pięknie pachnie, dobrze wygląda i ma ciekawe odmiany, które warto zasadzić. Jedną z nich jest Hidcote. Charakteryzuje się szarymi liśćmi i fioletowymi kwiatami. Odmiana ta będzie ozdabiała ogród przez całe lato. Uwagę warto zwrócić także na odmianę Francuską, która .występuje w naturze na głównie wzdłuż wybrzeży Morza Śródziemnego. Cechą charakterystyczną tej Lawendy są liście przykwiatowe o purpurowej barwie.

Poczta Kwiatowa ® - Żytno - Spraw niespodziankę bliskiej osobie wysyłając kwiaty z bilecikiem. Sprawdź ofertę Poczty Kwiatowej ®

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: