Kwiaciarnia Żuromin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żuromin

Poczta Kwiatowa ® - Żuromin - Żeby przygotować piękną kompozycję potrzebujemy czasu, ale to nieważne. Wrażenie, które ona sprawia, ludzie pamiętają jeszcze bardzo długo Jeśli chcecie, aby pamiętano Waszą niespodziankę, zamówcie wyjątkowe kwiaty w Poczcie Kwiatowej ®.

Żuromin położony jest w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego. W powiecie żuromińskim obszar chroniony przyrody stanowi ok 75%. Należą do nich m.in. tereny Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego i obszary chronionego krajobrazu: Zielińsko - Rzęgnowskiego Międzyrzecza Skrwy i Wkry.

Maki należą do roślin, które zakorzeniły się w tradycyjnej kulturze. Kiedyś utożsamiane ze śmiercią, a ich kwiatami ozdabiano nagrobki. Maki miały przypisaną tajemniczą moc, która miała odganiać złe duchy i bronić żywych przed szkodliwym działaniem wszelkich złych sił. Makami zaznaczono granice wsi, po to, aby żadna zaraza jej nie nawiedziła. Tak bardzo wierzono w ich moce, że na strychach zawieszano główki makówek, które miały chronić dom i oczywiście domowników. Mak ze względu na niezliczonej ilości drobniutkich nasionek był także symbolem bogactwa i płodności.

Poczta Kwiatowa ® - Żuromin - Piękny zapach, szyk i elegancja - to cechy charakterystyczne naszych bukietów.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: