Kwiaciarnia Żarnów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żarnów

Poczta Kwiatowa ® - Żarnów- Przebywając w tym mieście, warto pamiętać, że Poczta Kwiatowa ® ma także i tu swoje partnerskie kwiaciarnie. Nasi floryści śledzą najnowsze trendy w sztuce florystycznej, dlatego warto im zaufać, wybierając bukiet na konkretną okazję.

Gmina Żarnów położona jest w południowej części powiatu opoczyńskiego, na Wzgórzach opoczyńskich. Pierwsze wzmianki o Żarnowie pochodzą z 1065 roku, kiedy to stanowił on gród na znanym szlaku handlowym. Obecnie Żarnów to miejscowość, rozwijająca się gospodarczo i turystycznie.

Cynie mogą stanowić piękną ozdobę ślubu, element oryginalnych kwiatowych prezentów czy ożywiający wystrój wnętrza. Kwiatostany tych roślin mogą bardzo się od siebie różnić w zależności od odmiany. a jest ich ok 20. Cynie mogą pochwalić się feerią barw. Niektóre Cynie dorastają nawet do 100 cm. Najpopularniejsza w naszych ogrodach jest Cynia wytworna, która pochodzi z Meksyku. Głównie występuje w odcieniach purpurowych, żółtych i pomarańczowych.

Poczta Kwiatowa ® - Żarnów- Zamów kwiaty na urodziny, imieniny, Dzień Matki, czy Walentynki. Przekaż swoje uczucia wysyłać wyjątkową niespodziankę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: