Kwiaciarnia Żabno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Żabno

Poczta Kwiatowa ® - Żabno - Odwiedź nasze partnerskie kwiaciarnie i zamów bukiet. a Poczta Kwiatowa ® chętnie będzie pośrednikiem w Twoim miłosnym wyznaniu.

Żabno to miasto położone nad rzeką Dunajec w północno - zachodniej części Kotliny Sandomierskiej. Najstarsze wzmianki o Żabnie pochodzą z XII wieku. Żabno to miasto z jarmarkową tradycją. Do dziś ważnym elementem życia miasta jest folklor.

Stokrotkę możemy uprawiać w ogrodach, jak i skrzynkach balkonowych i doniczkach. Jak pielęgnować i dbać o te urocze kwiatki? Stokrotki w doniczki najlepiej sadzić na przełomie marca i kwietnia. Są roślinami, które nie boją się chłodniejszych wiosennych poranków i wieczorów. Można także dostać nasiona późniejszych Stokrotek, które wysiewamy w czerwcu. Stokrotki sadząc w doniczkach powinny mieć zapewnioną żyzną i przepuszczalną glebę. Stokrotki lubią umiarkowaną wilgoć, więc należy podlewać je regularnie, tak aby gleba stale była lekko wilgotna. Aby piękniej kwitły warto wspomóc je nawozem w płynie. Pamiętajmy, aby robić to wtedy, kiedy Stokrotki są w stanie wegetacji.

Poczta Kwiatowa ® - Żabno - Kwiaty są symbolem uczucić. Przekazują więcej niż niejedno słowo. Wyślij miłosne wyzwanie do Żabna lub innej miejscowości, w której masz bliskich.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: