Kwiaciarnia Łochów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łochów

Poczta Kwiatowa ® - Łochów - Specjalnie wyselekcjonowane kwiaty, oryginalne kompozycje oraz eleganckie prezenty można znaleźć wyłącznie w ofercie Poczty Kwiatowej ®. Zamów specjalną niespodziankę, a Poczta Kwiatowa ® resztę zrobi za Ciebie.

Łochów położony jest na Mazowszu, w Dolinie Dolnego Bugu. Sąsiaduje z dużym kompleksem leśnym – Lasami Łochowskimi. Położenie gminy nad rzekami Bugiem i Liwcem a także wiele zabytków daje możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Sezon na Dynie trwa dość krótko, dlatego warto korzystać z jej dobrodziejstw jak najczęściej. Dynia zalecana jest jako środek ogólnie odkwaszający, moczopędny. Miąższ z tej rośliny stanowi skuteczny środek przeciwwymiotny dla ciężarnych. Pisząc o Dyni nie można zapomnieć o jej pestkach. Są one m.in. najbardziej przystępnym źródłem cynku. Olej z pestek Dyni jest lekkostrawny, można go dodawać do sałatek i innych dań na zimno. Olej ten można używać także do pielęgnacji ciała, zwłaszcza do peelingów. Wykazuje on właściwości nawilżające, natłuszczające i wygładzające.

Poczta Kwiatowa ® - Łochów - Nie mogło nas zabraknąć w tym uroczym mieście. Zapraszamy do kwiaciarni oznaczonych słynnym logo Poczta Kwiatowa ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: