Kosze upominkowe

Kosze prezentowe są podarunkiem w dobrym tonie przeznaczonym do wręczania zarówno bliskim, jak i osobom, z którymi łączą nas stosunki formalne. Można nimi wyrazić wdzięczność, okazać szacunek, złożyć gratulacje lub po prostu: umilić komuś dzień.

 
 

Kosze prezentowe i skrzynki

Prezenty doręczamy w koszach z drewna bambusowego, wikliny i trawy cytrynowej oraz w eleganckich, drewnianych kuferkach. Nasze drewniane skrzynki mogą dodatkowo zostać ozdobione grawerem dowolnej treści w celu spersonalizowania podarunku.

 
kosze
skrzynki
kosze

Bileciki z życzeniami

Do każdego zamówienia w Poczcie Kwiatowej® można załączyć bilet z indywidualnymi życzeniami do odbiorcy. Oprócz standardowych do wyboru są bilety tematyczne: miłosny, z podziękowaniami, świąteczny, ślubny i uniwersalny „wszystkiego najlepszego”.

 
eleganckie
standardowe
eleganckie
 
 
 
 

Szybka dostawa

Kosze prezenty realizujemy na terenie całej Polski w czasie 24 godzin od poniedziałku do piątku. Niezależnie od godzin pracy firm kurierskich, jesteśmy w stanie zagwarantować również dostawę w sobotę i niedzielę, jeśli prezent zostanie zamówiony razem z kwiatami.

 
miła niespodzianka
terminowa dostawa
estetyczne opakowanie
miła niespodzianka
Zamów teraz
 

Wyślij kosz upominkowy lub skrzyneczkę z produktami najwyższej jakości na prezent. W asortymencie Poczty Kwiatowej® znajdziesz markowe wina, belgijskie i szwajcarskie czekolady oraz świeże owoce.

 

Kosze upominkowe oraz kosze prezentowe marki Poczta Kwiatowa® oferują wysokiej jakości podarunki, upominki i inne prezenty o charakterze biznesowym lub prywatnym. Naszą specjalizacją jest doręczanie w krótkim czasie koszy prezentowych na terenie całego kraju oraz świata.