Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Bukiet z oferty regionalnej - Poczta Kwiatowa® Łódź

Zapraszamy do odkrycia uroku i piękna natury w naszej wyjątkowej kompozycji kwiatowej, która przenosi Cię w magiczny świat letniego ogrodu. Kompozycja Letni Ogród to prawdziwy festiwal kolorów i aromatów, zamknięty w eleganckim koszu, który sprawia, że każdy z kwiatów staje się częścią niesamowitej opowieści.
W tej kompozycji kwiatów znajdziesz lilię azjatycką, która symbolizuje czystość, delikatność oraz piękno. Róże, znane jako królowe kwiatów, dodają nuty romantyzmu i namiętności. W połączeniu z liliami tworzą kompozycję pełną kontrastów i piękna. Alstromerie, które również znajdują się w tej kompozycji, wprowadzają do niej finezję i elegancję. Ich subtelne kwiaty wnoszą lekkość i harmonię, dodając głębi całości. Eustoma to kwiat o kształcie podobnym do róży, który dodaje kompozycji niezwykłej elegancji i wyrafinowania.
Kompozycja Letni Ogród to zaproszenie do magicznego świata natury, które przynosi radość i piękno w każdą chwilę. Ożyw przestrzeń tym wspaniałym bukietem i podaruj bliskiej osobie wyjątkową podróż do ogrodu pełnego kwiatowych cudów.

Dostępność: 01.05 - 31.10

Skład:

róże, alstromerie, lilia azjatycka, eustomy, zieleń dekoracyjna, wstążka, kosz

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje