Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 96 h

Opis

Opis

„Irena” autorstwa Małgorzaty Kalicińskiej i Barbary Grabowskiej to błyskotliwa i przejmująca powieść o trzech różnych kobietach.

Mama Dorota ma 53 lata. Jest kompletnie niezaradna życiowo. Córka, 27-letnia Jagna, jest jej kompletnym przeciwieństwem. Pracując w korporacji święci same sukcesy. Natomiast Irena to przyszywana ciotka Doroty. Wdowa i chodząca mądrość.

Dorota uważa, że Jagna nic nie osiągnęła w życiu, a jedynie zgadza się na niewolnictwo korporacyjne. Matka wolałaby, aby jej córka wyszła w końcu za mąż, a nie miała w głowie tylko pracę. Mimo że Jagna źle znosi brak akceptacji ze strony matki, czuje, że prawdziwa przyczyna ich konfliktów znajduje się gdzie indziej. I niewiele się myli. Otóż Jagna to nie pierwsze dziecko Doroty. Wcześniej urodziła ona chłopca, który jednak zmarł. Dorota nigdy się z tym nie pogodziła, natomiast Jagna nigdy nie dowiedziała się, że miała brata. Kobiety coraz częściej się kłócą i oddalają się od siebie. Wtedy do akcji wkracza Irena...

Książka na zamówienie - Twój egzemplarz zostanie wydrukowany indywidualnie. Dzięki temu masz możliwość umieszczenia dedykacji bezpośrednio w oryginalnej książce! Stwórz unikatowy prezent.

Tekst dedykacji wpisz w polu "tekst na grawer".

Pamiętaj: Zamówiona książka trafi bezpośrednio do odbiorcy osobnym kurierem niezależnie od pozostałych zamówionych produktów, w terminie do 2-3 dni roboczych od wybranej daty.
Oczekuj unikatowej przesyłki!

Dostępność: Cały rok

Skład: książka z dedykacją

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.