Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Bukiet z oferty regionalnej - Poczta Kwiatowa® Gorzów Wielkopolski

Flowerbox - 18 róż to wyjątkowy produkt, który przenosi magię miłości i romantyzmu w eleganckim i nowoczesnym wydaniu. Ta kompozycja skupia w sobie piękno i symbolikę 18 czerwonych róż, zaprezentowanych w stylowym pudełku.
18 czerwonych róż to wyraz głębokich uczuć, miłości i namiętności. To klasyczny i niezawodny sposób na wyrażenie swoich sentymentów wobec drugiej osoby. Każda róża jest symbolem miłości i oddania, a ich liczba w tym bukiecie jest wyrazem pełności uczuć.
Pudełko, w którym umieszczone są te piękne kwiaty, dodaje kompozycji nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. To nie tylko prezent, ale także ozdoba, która pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu.
Flowerbox - 18 róż to idealny wybór na różne okazje, od rocznic, urodzin, walentynek po zaręczyny czy ślub. To również doskonały sposób na wyrażenie miłości bez okazji - gest, który zawsze będzie doceniany. Ten produkt jest połączeniem klasycznego romantyzmu i nowoczesnej estetyki, co sprawia, że jest niezapomnianym prezentem dla bliskiej osoby.

Dostępność: Cały rok

Skład:

czerwone róże, gipsówka, hipericum, pudełko

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje